Horoskopi Ditor 22 Prill 2011

Horoskopi Ditor 22 Prill 2011

 

Dashi 

Ju jeni duke e shtytur veten se tepërmi – por ju e dini se është për një kauze te mire. Dikush ka nevoje qe te shikoje se çfarë ju jeni ne gjendje qe te bëni, dhe ju mund t’jua tregoni atyre tani me një lehtësi te madhe.

Demi 

Edhe nëse ju jeni zakonisht jashtë ne hapësire ose te humbur ne mendime, e sotmja ju sjell juve përsëri me këmbë ne toke – ne një mënyrë te mire! Energjia juaj e madhe është tamam ajo e duhura për te shijuar ushqimin, kopshtin dhe natyrën.

Binjaket

Një pune e vogël qe duhej te ishte e parëndësishme duket pothuajse e pa përballueshme për momentin, por ju përsëri mund te bëni progres nëse i qëndroni programit. Është tunduese për tu shpërqendruar, por ju keni nevoje qe te fokusoheni.

Gaforrja

Duket si një dite e përkryer për te mbyllur derën dhe qëndruar pa lëvizur, prandaj shikoni nëse ju mund te bëni tamam atë. Lini jashtë këdo qe ju mundeni – kjo nuk do te jete një gjë shume urgjente, dhe ju mund te bëni mjaft gjera nëse i përkushtoheni asaj.

Luani

Ju ndukeni i sigurte për veten, gjë e cila është e përkryer – thjesht sigurohuni qe konfidenca juaj te mos çoje ne arrogance! Kjo është gjeja me potenciale për te rene sot, por ju mund te anashkaloni këtë situate.

Virgjeresha

Aftësitë tuaja mendore kritike janë duke ardhur ne jete sot, dhe ju keni nevoje qe te bëni me te mirën prej tyre. Është me te vërtetë një kohe e mire për ti përdorur ato për projekte krijuese ne vend sesa thjeshte te gjeni gabime me sistemin aktual.

Peshorja

Ju duhet te pajtoheni me te kaluarën dhe te tashmen nëse doni qe te ecni përpara ne te ardhmen ne një mënyrë te rehatshme. Është një kohe e mire për te telefonuar njerëz nga te cilët ju nuk keni dëgjuar prej disa kohesh për te pare sesi ata ja kalojnë.

Akrepi

Fuqia e vullnetit tuaj nuk eshtek urre e plogët, por sot ajo testohet – a mund te shkoni juve kundër dikujt aq magnetik sa dhe ju? Kjo mund te jete një situate romantike ose konkurrence, por qe ju duhet te bëni me te mirën tuaj.

Shigjetari

Mënyra juaj e te parit te botes është duke ju ndihmuar juve për te bere një diference te vërtete sot, dhe ju duhet te jeni ne gjendje qe te bindni te paktën një lojtar kyç se pikëpamjet tuaja ideosinkretike janë ato te duhurat.

Bricjapi

Ju jeni ne një vend te ëmbël për momentin dhe duhet te gjeni se te gjitha planet tuaja janë duke funksionuar tamam ashtu siç ju kishit ndërmend te funksiononin. Është një kohe e shkëlqyer për te ecur përpara dhe te bëni akoma me shume gjera sesa zakonisht.

Ujori

Kufijtë janë te rëndësishëm sot – sado irritues qe ata te jene. Ju duhet te ndihmoni për ti përforcuar ato, edhe nëse prirja juaj është për ti hequr ato fare ose te paktën bëni qejf me to. Dikush ka nevoje për ndihmën tuaj!

Peshqit

Ju mbështeteni tek te paktën një shok u pozicionuar mire ose një përkrahës për te bere gjene e duhur sot – dhe kjo është e gjitha ajo qe duhet! Nëse ju bëni çdo gjë siç duhet, ju duhet te merrni atë qe ju nevojitet për te avancuar për ne nivelin tjetër.

 

Si Ju Doli Horoskopi Per Sot?

No comments found.

Search site

WwW.ToPoJaN1.WeBnoDe.CoM Me Ne NuK JeNi VeTeM.. PuNuaR nGa BLeRo.!

Bookmark and Share

| ToPoJaNi | Blero | KuKeSi | Dashuria! | Poezi Per Gurbetin! | PoeZi Te Ndryshme! | Poezi Per Vitet Shkollore! | Xhelozia | PoeZi Per Qytetet e Shqiperis | Alfabeti i Dashuris | Akrepat e Ores | C'far Duan Femrat? | Thenie Dashurie | Poezi Kushtuar 1 Tradhtares! | Poezi Per Nenen | Muzik | Poezi per Greket | Poezi Per Deputetet | Poezi Me T'futme | Havzi Nela