Horoskopi Ditor 21 Prill 2011

Horoskopi Ditor 21 Prill 2011

 

 

Dashi 

E sotmja ehte e gjitha rreth aksionit. Ju mund te bëni te ndodh pothuajse çdo gjë, për aq kohe sa ju te ndizni fitilin. Është me te vërtetë një dite e mire për te përfunduar plane te vjetra ose te improvizoni te rinj – askush nuk mund ta kuptoj ndryshimin.

Demi 

Shtrëngojini dorën forte tek frenat ndërsa jeni duke garuar gjate ditës ne mënyrë qe te shmangni kthesa te rrezikshme ose përplasje te mundshme qe vijnë drejt jush. Është një kohe e mire për ti marr gjerat me ngadalë dhe për ti menduar mire.

Binjaket

Është koha për një veprim serioz – dhe juve ju nevojitet te jeni ne mes te gjithë kësaj! Energjia juaj është e përkryer për ti bere gjerat te ndodhin, dhe ju duhet te jeni ne gjendje qe te bëni njerëzit te shikojnë se ju keni te drejte.

Gaforrja

Sot kujdesuni për nevojat tuaja – dhe pse jo? Ju jeni po aq te rëndësishëm sa edhe gjithë te tjerët, dhe ju mund te gjeni se energjia juaj është me mire e shpenzuar mbi projekte personale sesa ne listën e dëshirave te personave te tjerë.

Luani

Natyra juaj e këndshme është e shfaqur me te gjithë forcën tuaj për momentin - dhe bota do te ishte me mire qe te bënte kujdes! Ju mund te gjeni se ju mund te lëvizni gjerat pavarësisht se ku jeni, dhe personat përreth jush janë mirënjohës për ndihmën.

Virgjeresha

Ju sot keni nevoje qe te dëgjoni pesimizmin tuaj te brendshëm – por mbani mend qe ta mbani ne nj elitare akoma me te shkurtër! Për kohen qe jeni, ju me te vërtetë keni kafshuar me shume ngsa ju mund te përtypni, prandaj lini diçka dhe vazhdoni përpara.

Peshorja

Ju sot keni nevoje qe te eksploroni territore me me interes – edhe nëse kjo thjesht do te thotë te shkoni ne pune ne një mënyrë tjetër ose te pyesni për te dale dike qe normalisht ju nuk do te mendoheshit dy here. Merrni një rrezik!

Akrepi

Është një rrezik, por ju ne një dite si kjo e sotmja ju jeni i gatshëm për te luajtur. Kjo gatishmëri nuk përkthehet ne fat te ndonjë lloji (mire ose i keq), por qe mund te sinjalizoje dike qe ju ja vleni te merreni seriozisht.

Shigjetari

Admirimi juaj i thelle për dike ka te ngjare te kthehet përsëri tek ju – për aq kohe sa ju jeni te gatshëm qe te shfaqeni pak. Ne fillim mund te ndihet si ne vështirësi, por ju duhet te jeni ne gjendje qe ta bëni veten me mire te njohur.

Bricjapi

Idetë tuaja janë te rëndësishme për momentin, dhe ju mund te gjeni se energjia juaj e drejte është duke ju ndihmuar juve te bëni zgjedhje akoma me interesante. Ne fakt ju mund te gjeni mënyra te reja për te frymëzuar njerëzit tuaj.

Ujori

Jeta juaj shoqërore është duke gumëzhirë, dhe ju keni nevoje qe te siguroheni qe te jeni ne mes te gjithë kësaj. Shokët tuaj mund te kenë nevoje për ca vëmendje, por ju mund t’jua jepni këtë atyre me lehtësi.

Peshqit

Autoriteti juaj mbi punonjësit, fëmijët ose këdo tjetër mund te vihet ne dyshim, por nëse ju jeni te forte, ju mund ti mbani gjerat te rrjedhin ne një mënyrë t qete derisa këto pengesa te vështira te kalojnë.
 

By: Adm Blero! 

Si Ju Doli Horoskopi Sot?

Date
By
Subject

horo

mua me doli sh m flm

Search site

WwW.ToPoJaN1.WeBnoDe.CoM Me Ne NuK JeNi VeTeM.. PuNuaR nGa BLeRo.!

Bookmark and Share

| ToPoJaNi | Blero | KuKeSi | Dashuria! | Poezi Per Gurbetin! | PoeZi Te Ndryshme! | Poezi Per Vitet Shkollore! | Xhelozia | PoeZi Per Qytetet e Shqiperis | Alfabeti i Dashuris | Akrepat e Ores | C'far Duan Femrat? | Thenie Dashurie | Poezi Kushtuar 1 Tradhtares! | Poezi Per Nenen | Muzik | Poezi per Greket | Poezi Per Deputetet | Poezi Me T'futme | Havzi Nela