Horoskopi Ditor 20 Prill 2011

Horoskopi Ditor 20 Prill 2011

Dashi 

Ju keni nevoje qe te shprehni veten ne mënyrë te vërtetë – dhe me force – sa me shume qe te mundeni. Energjia juaj është tamam ajo e duhura për te menduar për veten, dhe ju duhet te jeni ne gjendje për te ëndërruar diçka te mahnitshme.
Demi 

Ju sot keni nevoje q ete kridheni përsëri ne boten tuaj financiare, pavarësisht sesa stresuese ajo mund te jete. Mundohuni qe ti vini gjerat ne lëvizje ne mënyrë qe t’ju mbaje juve larg marrjes përsipër te rreziqeve te shumta – apo për te mos marr asnjë rrezik!
Binjaket

Punoni afër me dike – ndoshta dike te ri, ose ndoshta me dike qe ju e njiheni mire dhe e besoni shume. Shikoni nëse mund te bëni njerëzit tuaj qe t’ju japin juve dyve hapësirën për te cilën ju keni nevoje.
Gaforrja

Përkushtimi juaj ndaj te tjerëve është i padiskutueshëm, por ju përsëri keni nevojën për te provuar veten ndaj dikujt. Tani ehte një kohe e mire për te bere qe gjerat te funksionojnë me mire ndërmjet jush dhe atij shefi qe është e vështirë për ta kënaqur ose një te afërmi.
Luani

Jeta juaj romantike është duke marr një rritje te madhe – bëni kujdes prej saj! Kjo mund te vij ne një forme përplasje te re, ne një mënyrë te re te shikimit te botes ose madje një vale te re me te forte ndjenjash për shokun tuaj te vazhdueshëm.
Virgjeresha

Ju sot doni qe te bëni ca progres ne një projekt te veçante – dhe ai thjesht duhet te pres. Frustrimi juaj mund te dali jashtë kontrollit, nëse ju nuk e mbani atë nen kontroll, por ju mund te ktheheni përsëri tek ajo çka është e rëndësishme shume shpejt.
Peshorja

Ju jeni duke u ndier mjaft pozitiv për momentin nen këto rrethana, dhe ju mund te gjeni se shprehja e ndjenjave është mënyra me e mire për te lehtësuar shpirtrat e atyre personave përreth jush. Bëjani atyre te ditur!
Akrepi

Ju jeni ne qejf për te bere ca pazare – por asgjë shume serioze. Ju thjesht mund te doni qe te shpenzoni disa para mbi një artikull luksi qe ju kap syrin tuaj, gjë e cila do t’ju ndaloje juve nga shpenzimet e tepërta.
Shigjetari

Energjia juaj e shkëlqyer është duke bere vale gjithandej përreth jush, dhe mund ti çoje gjerat për me mire ndërmjet jush dhe një shoku te afërt. Ndonjëherë ju keni nevoje qe te bëni ndryshime te mëdha ne mënyrë qe te shijoni atë çfarë keni.
Bricjapi

Progresi qe ju do te bëni sot , shume mire mund t’ju surprizoje juve – dhe kushdo tjetër qe është duke i kushtuar vëmendje! Pjesa me e madhe e kësaj zhvillohet ndërsa ju jeni te humbur ne rrjedh, kështu qe ju duhet te qetësoheni shume shpejt.
Ujori

Disa aspekte te jetës suaj përmirësohen ne një mënyrë te madhe vone gjate ditës – mundësisht nëpërmjet përpjekjeve tuaja, por ka te ngjare prej asgjëje përveç besimit tuaj. shijojeni këtë fat dhe kënaquni gjate gjithë ditës!
Peshqit

Mbroni pikëpamjet tuaja sot, pa marr parasysh sesa ashpër ato mund te sulmohen. Ju e dini se keni te drejte, dhe ju e dini se është jetësore për ju qe te kujdeseni për biznesin përpara se te tjerët t’jua kalojnë.

Si Ju Doli Sot Horoskopi?

No comments found.

Search site

WwW.ToPoJaN1.WeBnoDe.CoM Me Ne NuK JeNi VeTeM.. PuNuaR nGa BLeRo.!

Bookmark and Share

| ToPoJaNi | Blero | KuKeSi | Dashuria! | Poezi Per Gurbetin! | PoeZi Te Ndryshme! | Poezi Per Vitet Shkollore! | Xhelozia | PoeZi Per Qytetet e Shqiperis | Alfabeti i Dashuris | Akrepat e Ores | C'far Duan Femrat? | Thenie Dashurie | Poezi Kushtuar 1 Tradhtares! | Poezi Per Nenen | Muzik | Poezi per Greket | Poezi Per Deputetet | Poezi Me T'futme | Havzi Nela