Horoskopi ditor, 18 prill 2011

Horoskopi ditor, 18 prill 2011


Dashi

Një situate shokuese mund te ndodh sot, por ju jeni krejtësisht te përgatitur për këtë.

Demi

Ju sot duhet te qetësoheni. Çfarëdo gjë ju kishit planifikuar mund te shtyhet ose ri-planifikohet.

Binjaket

Për te krijuar një te ardhme me te mire ju duhet te përdorni lidhjet kaluara. Telefonojini një miku te vjetër.

Gaforrja

Ju e dini se ku jeni duke shkuar prandaj mos u ndaloni me njerëz te cilët kane humbur.

Luani

Ndryshimet t vërteta kërkojnë kohe dhe nuk janë gjithmonë dramatike, por është e qarte se kjo njëherë do ndodhi.

Virgjeresha

Për te nisur planet tuaja te fundit, ju duhet ti veni ato ne plane te pare sot.

Peshorja

Përpara se gjerat te shkojnë tek faza e panikut, kërkoni ndihmën për te cilën ju e dini qe keni nevoje.

Akrepi

Për shëndetin tuaj optimal emocional dhe fizik, kërkoni sot ajër te freskët dhe dritën e diellit.

Shigjetari

Një përplasje e dy forcave kundërshtare është ne një te ardhme tuaj te afërt. Synoni për balancim.

Bricjapi

Sot kërkoni opinionet e te tjerëve – dëgjoni me vëmendje ato çka ata kane për te thënë.

Ujori

Ne vend sesa e harxhoni kohe duke inkurajuar dike qe te rritet, vazhdoni përpara pa ata.

Peshqit

Mirëmbajtja e parave tuaja kërkon përpjekje, një përpjekje qe ju shpërblehet – ne mënyrë figurative.

Search site

WwW.ToPoJaN1.WeBnoDe.CoM Me Ne NuK JeNi VeTeM.. PuNuaR nGa BLeRo.!

Bookmark and Share

| ToPoJaNi | Blero | KuKeSi | Dashuria! | Poezi Per Gurbetin! | PoeZi Te Ndryshme! | Poezi Per Vitet Shkollore! | Xhelozia | PoeZi Per Qytetet e Shqiperis | Alfabeti i Dashuris | Akrepat e Ores | C'far Duan Femrat? | Thenie Dashurie | Poezi Kushtuar 1 Tradhtares! | Poezi Per Nenen | Muzik | Poezi per Greket | Poezi Per Deputetet | Poezi Me T'futme | Havzi Nela