Horoskopi Ditor 15 Prill 2011

Horoskopi Ditor 15 Prill 2011

 

Dashi 

Ndonjëherë një dite është e ngjashme si dita qe kaloi, dhe ndërsa ju zakonisht kërkoni emocione, për momentin ju jeni te kënaqur me gjerat e njëjta te vjetra. Mos filloni te nxisni ndonjë problem te ri!
Demi 

Jeta është me e këndshme sot, edhe pse ju nuk mund te jeni ne gjendje qe te vini gishtin mbi atë qe është pas kësaj. Një alarm i këndshëm: Është sjellja juaj pozitive e cila është e mbështetur, nga një doze e shëndetshme energjie pozitive.
Binjaket

Ju duhet te hiqni dore nga disa biseda dhe mesazhe te rëndësishme qe përfshijnë familjen ose shok te afërt – sot ka te ngjare qe te ndodhin keq-komunikime. Ne te vërtetë nuk është faji i askujt, pasi ne linje ka vetëm statik.
Gaforrja

Aftësia juaj për tu lidhur me te vërtetë me te tjerët ka arritur kulmin për momentin, prandaj bëni me te mirën prej saj! Pavarësisht nëse keni nevoje qe te kapni disa ide te reja ne pune ose ti thoni një bukurosheje sesi ju ndiheni rreth saj, tani është koha e duhur.
Luani

Marrëdhëniet tuaja financiare kane nevoje për ca vëmendje, dhe ju keni llojin e duhur te mendimit për ti trajtuar ato ne mënyre te mrekullueshme. Mund te marri me shume kohe ngasa ju doni për ti zgjidhur ato, por ju e dini qe përpjekja ja vlen.
Virgjeresha

Ding! Mblidhni një arritje tjetër te forte sot, edhe pse ishte tepër e padyshimte puna e vështirë qe ju i përkushtuat për ta bere atë. Është një kohe për festime, prandaj mblidhni se bashku gjerat e zakonshme dhe fillojeni atë!
Peshorja

Ju sot jeni duke u ndier si shume perceptim – madje me shume sesa zakonisht, gjë e cila do te thotë shume! Një person i ri ne pune mund te jete duke provuar durimin tuaj, por ju mund te shikoni me lehtësi se çfarë është duke ndodhur ne te vërtetë.
Akrepi

Sekretet e mëdha janë specialiteti juaj, dhe se ato janë duke e bere jetën tuaj akoma me te ëmbël. Pavarësisht nëse ju sapo keni mësuar diçka te bukur ose nëse ju jeni duke bere qejf duke mbajtur diçka te fshehte, ju jeni te sigurt se do e kënaqni veten.
Shigjetari

Ju sot duhet ti trajtoni me respekt figurat me autoritet – shume me tepër sesa zakonisht. Kjo është pjesërisht sepse ata janë me teka dhe pjesërisht se instinkti juaj natyrore mund ti armiqësoje ata.
Bricjapi

Aftësia juaj për te trajtuar informacione komplekse është mjafte e forte – shume me tepër sesa zakonisht, dhe kjo do te thotë shume. Është një kohe e mire për te bere plane te detajuara, por sigurohuni qe tu qëndroni atyre kur te vije koha.
Ujori

Përpiquni qe sot te jeni te kujdesshëm – veçanërisht kur është fjala për tek puna ose financat. Nuk është se dikush është aty jashtë për t’jua hedhur juve, thjesht se është shume me e lehte për ju qe te harroni detaje te rëndësishme.
Peshqit

Ju keni nevoje qe te ëmbëlsoni marrëdhëniet tuaja - te paktën pak – dhe energjia juaj sociale është absolutisht e përkryer për këtë. Shpërndani gjithandej përreth dhurata dhe komplimente dhe kushtojini vëmendje njerëzve te duhur.
 

    Ju Lutem Shpendajne Ne Facebook...

Search site

WwW.ToPoJaN1.WeBnoDe.CoM Me Ne NuK JeNi VeTeM.. PuNuaR nGa BLeRo.!

Bookmark and Share

| ToPoJaNi | Blero | KuKeSi | Dashuria! | Poezi Per Gurbetin! | PoeZi Te Ndryshme! | Poezi Per Vitet Shkollore! | Xhelozia | PoeZi Per Qytetet e Shqiperis | Alfabeti i Dashuris | Akrepat e Ores | C'far Duan Femrat? | Thenie Dashurie | Poezi Kushtuar 1 Tradhtares! | Poezi Per Nenen | Muzik | Poezi per Greket | Poezi Per Deputetet | Poezi Me T'futme | Havzi Nela