Horoskopi Ditor 14 Prill 2011

Horoskopi Ditor 14 Prill 2011

 

Dashi 

E sotmja ehte një dite e përkryer për tu kujdesur për përgjegjësitë e kësaj bote – pastrimi, faturat, madje edhe taksat. Energjia juaj është e fokusuar por ju nuk jeni duke shtytur mjaftueshëm, ne mënyrë qe te bëni diçka.
Demi 

Nëse jeta juaj e dashurisë ka nevoje për një nxitje, e sotmja është dita qe vjen për ju. Pavarësisht nëse është një zjarr i ri ose një kthim tek një dashuri e vjetër – ose madje një ri-ndezje me një shokun tuaj – gjerat fillojnë te nxehen.
Binjaket

Një person i rëndësishëm (ndoshta shoku juaji ngushte ose shefi juaj) ju keqkupton juve ne një mënyrë ete madhe – por pret shume kohe për te kërkuar një shpjegim prej jush. Ju keni nevoje qe te bëni pyetjet ne një mënyrë proaktive.
Gaforrja

Përqendrohuni tek detajet e vogla dhe lini qe tabloja e madhe te kujdeset për veten për njëfarë kohe. Pasi ju te filloni njëherë me shënimet ose përpunimin e një projekti, ju mund te humbisni ndjenjën e kohës, prandaj sigurohuni qe te vini një alarm.
Luani

Ju sot ndiheni te begate – aq shume sa ju mund te lini portofolin tuaj ne shtëpi dhe ta kaloni ditën pa bere asnjë blerje. Nëse ju jeni te lire sa shume do te bënit për veten, te paktën here pas here.
Virgjeresha

Fuqitë tuaja organizative ju hyjnë ne pune sot, dhe ju duhet te gjeni se ju jeni me mire ne gjendje te kuptoni një skeme komplekse dhe ndërprerjet – aq shume sa te tjerët ndjekin udhëheqjen tuaj.
Peshorja

Ju duhet te shmangni tundimin për te gërmuar me thembrën tuaj – konfliktet dhe armiqësitë duhet te shmangen me te gjitha mënyrat! Nëse ju e mbani tonin e zërit te ëmbël, ju duhet te gjeni se njerëzit do te jene me te gatshëm për te bere kompromis.
Akrepi

Ju keni shok ne vende te larta – dhe disa jo ne vende shume te larta. Sot te gjithë ata kane bere pjesën e tyre ne këtë loje, dhe ju duhet te gjeni se vullneti juaj për te kërkuar ndihme ju vjen shume ne ndihme.
Shigjetari

Përpiquni qe te bëni me te mirën tuaj qe te mos e tejkaloni shume veten – gjerat janë duke shkuar sipas mënyrës suaj, por ju duhet te siguroheni qe ato te qëndrojnë ne atë mënyrë. Shikoni nëse ju mund ti bëni njerëzit tuaj te qe te flasin rreth asaj qe vjen me pas.
Bricjapi

Beni detyrat tuaja te shtëpisë – sigurohuni qe te gjitha faktet tuaja te jene ne rregull kur ju te keni atë takim ose mbledhje te madhe sot me vone. Fatmirësisht talenti juaj për kërkime është rritur për momentin.
Ujori

Puna me detaje është ende e rëndësishme, dhe ju duhet te siguroheni se ju jeni ne krye te saj. Shikoni nëse mund ti bëni njerëzit tuaj qe t’ju mbulojnë pak nëse koket tuaja fillojnë te notojnë , por ju duhet te kujdeseni për shumicën e tyre i vetme.
Peshqit

Ju jeni akoma me i dobishëm sesa zakonisht, gjë e cila me te vërtetë do te thotë diçka. Është një dite e shkëlqyer për ju qe te pyesni vërdallë dhe te shikoni se kush ka nevoje për ndihmën tuaj – ose te filloni një pune te re vullnetare diku.
 

                                      Ju Lutem Shepndajne Kete Ne Facebook! 

Si Ju Doli Horoskopi Per Sot?

No comments found.

Search site

WwW.ToPoJaN1.WeBnoDe.CoM Me Ne NuK JeNi VeTeM.. PuNuaR nGa BLeRo.!

Bookmark and Share

| ToPoJaNi | Blero | KuKeSi | Dashuria! | Poezi Per Gurbetin! | PoeZi Te Ndryshme! | Poezi Per Vitet Shkollore! | Xhelozia | PoeZi Per Qytetet e Shqiperis | Alfabeti i Dashuris | Akrepat e Ores | C'far Duan Femrat? | Thenie Dashurie | Poezi Kushtuar 1 Tradhtares! | Poezi Per Nenen | Muzik | Poezi per Greket | Poezi Per Deputetet | Poezi Me T'futme | Havzi Nela