Horoskopi Ditor 12 Prill 2011

Horoskopi Ditor 12 Prill 2011

 

Dashi 

Nëse ju jeni duke pare dike, lini çdo gjë qe jeni duke bere dhe kontaktoni atë – energjia romantike është jashtë kësaj bote! Nëse ju jeni disi singëll, ju mund te bëni ca progres drejt lënies se asaj gjendje mbrapa.
Demi 

Diçka e keqe ka filluar mes juve dhe mikut, shefit ose shokut tuaj me te mire – dhe juve mund t’ju duhet qe kjo te nxehet për njëfarë kohe. Prandaj alternativa për tani është qe te hiqni dore nga ca pushtet.
Binjaket

Energjia juaj e zgjuar është ajo e duhura për te zgjidhur problemet – ose për klasifikimin e ideve te mëdha. Do te ishte me mire qe ju ta menaxhonit atë me një koleg ose shok, por ju mund t’ja dilni edhe me se miri vetëm.
Gaforrja

Luani forte ose qëndroni ne shtëpi – ju duhet te impresiononi këdo qe është duke pare! Nëse kjo duket shume ekstravagante do te thotë se ju jeni duke bere diçka ne mënyrën e duhur. Edhe pse ju duhet te lini te paktën një karte krediti te paprekur.
Luani

Ju duhet te bashkoheni me turmat sot – po ashtu si dhe ato janë te sigurta qe te bashkohen me juve! Pavarësisht se cila mund te jete arsyeja, apo sesa shume qesharake kjo mund t’ju duket juve, aludimi për ta mund te thotë shume dhe mund ta pranoni atë.
Virgjeresha

Instinkti juaj i pare është qe ti rezistoni ndryshimit – por qe është i pashmangshëm, dhe nëse ju mund te adaptoheni se paku, ju duhet te jeni shume mire. Është me mire qe ju te shmangni gjithë stresin qe vjen me rritjen e baticës!
Peshorja

Energjia juaj sociale është e përkryer për tu shoqëruar me shoke – prandaj kërkojeni atë! Te paktën njëra prej tyre është ne nevoje te madhe për ti folur, dhe ju jeni personi i duhur për ta bere këtë duke mbajtur një qëndrim te drejte.
Akrepi

Një sfide e madhe ju pret rrugën sot – edhe pse ju nuk keni se pse ta pranoni nëse nuk e ndiheni te drejte. Nëse ju jeni i gatshëm për te ju mund te bëni një impresionim solid mbi dike qe del se është një person mjaft i rëndësishëm.
Shigjetari

Udhëtimi është përfundimisht ne mendjen tuaj edhe pse jo ne agjendën tuaj te sotme. Dhe energjia juaj është e përkryer për te dale atje jashtë dhe pare gjera te reja. Nëse ju mund te nisni rrugën ose thjesht për te planifikuar një udhëtim me vone, ju duhet te ndiheni shkëlqyeshëm.
Bricjapi

Nëse ju filloni te ndiheni te frustruar me mënyrën sesi dita është duke shkuar, thjesht mbani mend se ju nuk jeni i vetmi qe jeni duke pasur probleme – ne fakt nëse ju ndërroni problemet me dike tjetër, ju qe te dy do te ishit me përfitim!
Ujori

Nuk ka rruge tjetër sesa përmes sot – dhe ju duhet te shkoni përmes me dike qe nuk keni ndonjë pëlqim te madh. Lajmi i mire është se ata janë po aq te hapur për kompromis sa jeni dhe ju, prandaj pyetini ata pe rate qe kane nevoje.
Peshqit
 

Shëndeti juaj është shume ne mendjen tuaj sot – ose te paktën duhet te jete! Kjo nuk është e thënë se ju duhet te zbrisni, por thjeshte se energjia juaj është e përkryer për te marr hapa te shëndetshëm dhe pozitiv. 

Si Ju Doli Horoskopi Per Sot?

Date
By
Subject

horoskopi

per mua shum mir paska dal flm...

Search site

WwW.ToPoJaN1.WeBnoDe.CoM Me Ne NuK JeNi VeTeM.. PuNuaR nGa BLeRo.!

Bookmark and Share

| ToPoJaNi | Blero | KuKeSi | Dashuria! | Poezi Per Gurbetin! | PoeZi Te Ndryshme! | Poezi Per Vitet Shkollore! | Xhelozia | PoeZi Per Qytetet e Shqiperis | Alfabeti i Dashuris | Akrepat e Ores | C'far Duan Femrat? | Thenie Dashurie | Poezi Kushtuar 1 Tradhtares! | Poezi Per Nenen | Muzik | Poezi per Greket | Poezi Per Deputetet | Poezi Me T'futme | Havzi Nela