Horoskopi Ditor 04 Maj 2011

Horoskopi Ditor 04 Maj 2011

 

Dashi 

Ju sot keni nevoje qe te lëvizni – sa me shpejt, aq me mire! Energjia juaj është duke rrjedhur ne mënyrë te qete, prandaj ju duhet te jeni ne gjendje te bëni qe gjera te mira te ndodhin, për aq kohe sa ju do te mbani larte ketë ritëm te mire.
Demi 

Ju sot duhet te siguroheni qe te vazhdoni përpara, edhe nëse ndiheni sikur jeni duke i përkushtuar kujdes erës. Një person i afërt me ju ka nevoje q ete shikoj se ju jeni duke marr rreziqe kur koha është e duhur.
Binjaket

Ju duhet te bëni një hap përpara me komunikimin tuaj sot – edhe pse linja juaj baze është mjaft e larte kështu siç është! Ju mund te keni nevoje qe te jeni me shume diplomatik, ose te arrini tek me shume njerëz, por duhet te siguroheni qe zëri juaj te dëgjohet.
Gaforrja

Ju sot hapeni ne një mënyrë te rëndësishme – një mënyrë te cilën shefi, miku ose shoku juaj e gjejnë mjaft apeluese! Kjo mund te jete e parehatshme si fillim, por ju se shpejti do te mësoheni mete dhe do ta pëlqeni shume.
Luani

Ju keni nevoje qe te përqendroheni si një grup ne tërësi ne vend sesa si pjesëtar te vetëm (duke përfshirë dhe veten). Bëjini shokët qe te punojnë me mire se bashku dhe sigurohuni qe gjithkush te respektoje te tjerët.
Virgjeresha

Karriera juaj ka nevoje për një nxitje – por etka juaj e punës është thjesht shume e mire. Është me e lehte se kurrë për ju qe te trajtoni ceshtje te vogla ne pune; thjesht sigurohuni qe te ruani disa energji për tablonë e madhe gjithashtu.
Peshorja

Ju keni nevoje qe te flisni përsëri – është pse ju mund te keni ndonjë problem me ndonjë person. Gjeni dike qe ju mund te besoni dhe shikoni nëse ata janë ne rregull me një bisede jo formale. Ju duhet te gjeni se cfare jeni duke ndier ne te vërtetë.
Akrepi

Ju sot duhet ta luftoni kriticizmin tuaj natyral ne një mënyrë deri ne maksimum – madje edhe shokët tuaj me te besuar mund te jene te gabuar rreth bizneseve qe janë duke propozuar. Rishikojini përsëri te gjitha.
Shigjetari

A mund te dilni sot vetëm? Nëse po ju thjesht duhet ta bëni atë – te punuarit me te tjerë është tejet e vështirë për momentin. Shikoni nëse mund ti bëni koleget tuaj qe t’ju japin ca mëshire akoma për ca kohe me tepër.
Bricjapi

Ju sot jeni te rrethua nga njerëz qe është e vështirë qe ti merrni seriozisht – por ju mund ta menaxhoni. Thjesht përpiquni qe te mos u përzieni me bisedat ose thashethemet e tyre, dhe shikoni nëse ju mund ta bëni punën tuaj ne mënyrë eficente.
Ujori

Ju sot keni nevoje qe te shtyni anën tuaj krijuese pak me shume – energjia është ajo e duhura për ti bere gjerat qe te lëvizin dhe për tu treguar te tjerëve sesi ti bëni gjerat ne një mënyrë te ndryshme, dhe ju keni atë lloje te drejte për te bere thjesht ketë.
Peshqit

Kjo nuk është dita me e mire për improvizim. Qëndrojini planit ose bëni shume kujdes kur ju te bëni diçka qe nuk është planifikuar. Surprizat janë kudo, dhe kur janë te kombinuara, ato mund te jene te rrezikshme.

Search site

WwW.ToPoJaN1.WeBnoDe.CoM Me Ne NuK JeNi VeTeM.. PuNuaR nGa BLeRo.!

Bookmark and Share

| ToPoJaNi | Blero | KuKeSi | Dashuria! | Poezi Per Gurbetin! | PoeZi Te Ndryshme! | Poezi Per Vitet Shkollore! | Xhelozia | PoeZi Per Qytetet e Shqiperis | Alfabeti i Dashuris | Akrepat e Ores | C'far Duan Femrat? | Thenie Dashurie | Poezi Kushtuar 1 Tradhtares! | Poezi Per Nenen | Muzik | Poezi per Greket | Poezi Per Deputetet | Poezi Me T'futme | Havzi Nela