Horoskopi Ditor !!

Horoskopi Ditor !!

Horoskopi Ditor 09 Prill 2011

Dashi 

Gjendja juaj emocionale është mjaft e fryre, veçanërisht kur dëgjoni se disa lajme te bukura janë duke ardhur drejt jush. Përpiquni qe te mos i lini te dominojnë jetën tuaj, por është OK nëse ju veproni pak.

Demi 

Ju aksidentalisht i bëni dikujt te ditur sesi ndiheni – mundësisht shume vone gjate ditës – por ky është gabimi juaj me mire qe keni bere nder vite! Pavarësisht nëse është dashuri, urrejtje, ose ndonjë gjë e ndërmjetme, e vërteta është një ilaç i mire.

Binjaket

Truri juaj është tamam i përshtatshëm për te menduar financiarisht sot – dhe jo për një moment me shpejt. Nuk është se llogaria juaj bankare është shume ne overdraft – e drejt? – por ju keni një mundësi te madhe për momentin.

Gaforrja

Ju sot mund te ndiheni sikur jeni duke pare dopio. Por kjo është sepse ju keni dyfishin e energjisë sesa zakonisht, prandaj kujdesuni për akoma me tepër pune – ose gjera qejfi – sesa zakonisht. Futuni punës!

Luani

Ju sot jeni goxha te nxehur – kjo është duke folur emocionalisht. Kjo mund te jete një pasuri e madhe ne një dite si kjo, kur ndjenjat përreth jush kane te ngjare te ndizen dhe ju te shkaktoni disa takime te çuditshme.

Virgjeresha

Ju tashme jeni mjaft te organizuar, por ju duhet te organizoheni akoma me tepër, nëse ju doni qe te trajtoni problemet e mëdha sot. Lajmi i mire është se energjia juaj është ajo e duhura për te vene te gjitha problemet tuaja ne vije.

Peshorja

Ju mund te përjetoni me shume sesa një ndërprerje te madhe sot – prandaj përpiquni qe te bëni një agjendë vetëm me takime te shpejta dhe projekte te vogla, nëse e gjitha kjo ehte e mundur. Shokët dhe familja juaj do te jene te lumtur qe ju do e bëni këtë.

Akrepi

Ju duhet te ushtroni veten – dhe kjo nuk është aq e vështirë sa e kishit menduar. Energjia juaj e madhe pothuajse e pa limituar duhet t’ju ndihmoje për te arritur pothuajse çdo qellim qe është i arritshëm, për aq kohe sa ju përpiqeni.

Shigjetari

Ju ndiheni disi jashtë nga elementi juaj shoqëror – por nuk është thjesht vetëm energjia juaj qe është duke bere kërdinë. Duhen dy persona për te dale jashtë sinkronizimit, ashtu siç duhen dy person për tu futur përsëri ne te njëjtën gjë.

Bricjapi

Ajo çka ju shihni është ajo çka ju merrni sot – nuk ka shume nevoje qe te shikoni përtej sipërfaqes. Kjo nuk do te jete e vërtetë përgjithmonë, sigurisht, por është një pushim i këndshëm nga gjetjet e dyta dhe duke kërkuar se çfarë janë duke menduar njerëzit.

Ujori

Gjendja juaj emocionale është pak e thyeshme për momentin, ndoshta jo për ndonjë arsye te mire. Mos e testoni ose stresoni veten me tepër sesa duhet, dhe ju mund te kapni disa sinjale delikate nga mendja juaj e pandërgjegjshme.

Peshqit
 

 

Si është jeta juaj e dashurisë? Sido qe te jete përgjigja juaj, është e sigurte qe nga fundi i ditës do te jete pak me e mire. Ndoshta ju përputheni me një shok, ose ndoshta ju takoni një person te ri i cili ju prish mendjen – shkoni për te! 

Search site

WwW.ToPoJaN1.WeBnoDe.CoM Me Ne NuK JeNi VeTeM.. PuNuaR nGa BLeRo.!

Bookmark and Share

| ToPoJaNi | Blero | KuKeSi | Dashuria! | Poezi Per Gurbetin! | PoeZi Te Ndryshme! | Poezi Per Vitet Shkollore! | Xhelozia | PoeZi Per Qytetet e Shqiperis | Alfabeti i Dashuris | Akrepat e Ores | C'far Duan Femrat? | Thenie Dashurie | Poezi Kushtuar 1 Tradhtares! | Poezi Per Nenen | Muzik | Poezi per Greket | Poezi Per Deputetet | Poezi Me T'futme | Havzi Nela