Si Te BeSh 1 Femer Te BuZQeSh

Thuaj Asaj Je Shume E Bukur...

 Shtrengo Doren E Saj Shpesh Sikur Edhe Per Nje Sekond..

 Puthe Ate Ne Balle...

  Vendos Zerin E Saj Si Zile Te Coje Nga Gjumi...

 Thuaj Asaj Qe E Dashuron Ne Cdo Kohe....

 Kur Ajo Eshte E Nevrikosur Perqafoje Fort Dhe Thuaj Sesa Shume  Do Te Thote Ajo Per Ty...

 Thirre Ate Vogelushe Ose Jeta Ime..

 Kendoj Asaj, Pa Marr Para Sysh Sa I Tmerrshem Eshte Zery Yt..

 Shkruaj Asaj Shkrime (ajo Dashuron Ate)...

 Prezanto Ate Tek Familja Dhe Shoket Tuaj Si E Fejuara Jote....

 Luaj Me Floket E Saj....

 Ulu Ne Park Dhe Vetem Fol Me Te..

 Tregoj Asaj Barsaleta, Tregoj Asaj Sikur Edhe Barsaleta Kot  Fare,vetem Tregoj Barsaleta....

 lere Ate Qe Ta Zere Gjumi Ne Kraharorin Tend..

Gdhend Emrat Tuaj Ne Trungun E Nje Peme...

Dhuroj Asaj Lule Vetem Sepse....

Trajtoje Ate Ne Mes Te Shokeve Sic E Trajton Ate Kur Jeni Vetem..

Shikoje Ate Ne Sy Dhe Buzeqesh ..

Vallezo Me Te Lehte , Edhe Sikur Mos Te Kete Muzike Fare...

Puth Ate Ne Shi..

Ne Qofte Se E Dashuron Tregoje Asaj Dhe Mos E Ler Qe Te Ike...

Tregoj Asaj Besimin Tend,respektin Dhe Admirimin..

JLuTeM BeJeNShaRe!

Bookmark and Share

Leni Mendimin Tuaj!!

Date
By
Subject

thenie

Nese dikush largohet nga ty mos i shko mbrapa gjeja me e mire per ty eshte te rish e te presesh ate qe vrapon mbas teje ....

Date
By
Subject

hi

ahahahah QIKJO ESHTE DASHNI ME ILE

Search site

WwW.ToPoJaN1.WeBnoDe.CoM Me Ne NuK JeNi VeTeM.. PuNuaR nGa BLeRo.!

Bookmark and Share

| ToPoJaNi | Blero | KuKeSi | Dashuria! | Poezi Per Gurbetin! | PoeZi Te Ndryshme! | Poezi Per Vitet Shkollore! | Xhelozia | PoeZi Per Qytetet e Shqiperis | Alfabeti i Dashuris | Akrepat e Ores | C'far Duan Femrat? | Thenie Dashurie | Poezi Kushtuar 1 Tradhtares! | Poezi Per Nenen | Muzik | Poezi per Greket | Poezi Per Deputetet | Poezi Me T'futme | Havzi Nela