PoeZi Per ViTeT ShKoLloRe

1. Pikoj loti ne fletore lamtumir shkolla fillore.!

2. Pikoj loti ra ne qershi lamtumir moj shoqeri.!

3. Mos u dashuro ne bankat shkollore se nuk gjen ilaç as ne barnatore.!

4. Me dit muri me treguar se sa bankat jan shkatrruar e sa testet jan kopjuar e sa syt kan lotuar   e sa nxanesit nga ora kan shkuar sa Gjera kan dal nga çanta lamtumir maturanta.!

5. Lulet e vjeshtes po thahen shoket e shoqet po ndahen shoqeria asht veç ni avantur po nxanesit e klases nuk harrohen kurr.!

6. E bukur Esht jeta kur buzeqesh lumturia por ma e mir Esht vdekja se ndarja nga shoqeria.!

7. 8 vite duke u gezuar,8 vite duke u par por erdhi dita e veshtir Dita per tu ndar, Mbaroi ajo jete ,se dita me ardhjen e henes u formuan ato dit dikur kur ishim nxenes mbaruan ato biseda u harruan çdo Gjë ,kur gezimi dhe hareja per ne ishin ne nje vend, ato s'kthehen perseri me shum mall i kujtoj   dhe jeta ec pa frenim po ajo qe shkon mbet gjithmon kujtim ,e dinim se jeta surpriza na premton por se jeta shkollore shum shpet po mbaron.!

8. Ata emra qe ne banka i shkruam, ato detyra qe ne mur i kopjuam , ato fjal qe njeri-tjetrit i tham, ato grindje qe ndonjeher i bame, ato ikje nga oret mesimore ,ato britma neper koridore ,ato gzime ato hidherime te gjitha keto ne klasen time, 8 vite te bukura aty i pata aty qesha aty qava tani dalngadal fundi po afrohet eshte e veshtir por duhet te pranohet, te gjitha keta aty i kemi kaluar kurr ne jet skam per ti harruar.! 

9. Ky qershor i   bukur te gjithe i gezon por klaset e 8-te shume i hidheron.!

Ju Lutem Beni Share! Kete Faqe!

Bookmark and Share

Shkruani Dicka Dhe Ju!

Date
By
Subject

shkolla fillore

lamtumi nxenes te dashur lamtumi se po ndahem nga shoqerija po filloj ne kl te 10 lamtum se kurr sdo tju harroj dhe i humba shoqrin qe i kemi pasur gzimin lamtum dhe ju uroj te gjithve mesime te mia e mos me harroni se as une nuk dua tju harroj lamtum shok shoqe te dashur

Date
By
Subject

xmvb,bn,bn.mm.

nkgfjk,v hjdkjhllm mgd,hnm cccfl

Date
By
Subject

mimoza.kiss@live.com

urime viti ri 2011

Date
By
Subject

ihih

kjo vjershe me pelqeu shume oboboboboboboboboboooooooooooooooooo iku shkolla dhe erdhen pushimet dimrore dhe erdhi viti ri 2011 gezuar te gjith vitin e ri e kalofshi mire te gjithe dhe ata qe jane larg qe ketu

Date
By
Subject

gjhgj

mua me pelqeu kjo vjershe per vitin shkollor

Date
By
Subject

Re: gjhgj

gfjhghjhhhgfhghjgjjh

Date
By
Subject

flazi

sa mir iku shkolla mesuesja na e cate kryt tash jena lirshe good bye nga gena

Date
By
Subject

flazi

ooboboooooo iku shkolla

Date
By
Subject

hgjh

goooooooooooooooooooooooddddddddddddd

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5

Search site

WwW.ToPoJaN1.WeBnoDe.CoM Me Ne NuK JeNi VeTeM.. PuNuaR nGa BLeRo.!

Bookmark and Share

| ToPoJaNi | Blero | KuKeSi | Dashuria! | Poezi Per Gurbetin! | PoeZi Te Ndryshme! | Poezi Per Vitet Shkollore! | Xhelozia | PoeZi Per Qytetet e Shqiperis | Alfabeti i Dashuris | Akrepat e Ores | C'far Duan Femrat? | Thenie Dashurie | Poezi Kushtuar 1 Tradhtares! | Poezi Per Nenen | Muzik | Poezi per Greket | Poezi Per Deputetet | Poezi Me T'futme | Havzi Nela