PoeZi Per ViTeT ShKoLloRe

1. Pikoj loti ne fletore lamtumir shkolla fillore.!

2. Pikoj loti ra ne qershi lamtumir moj shoqeri.!

3. Mos u dashuro ne bankat shkollore se nuk gjen ilaç as ne barnatore.!

4. Me dit muri me treguar se sa bankat jan shkatrruar e sa testet jan kopjuar e sa syt kan lotuar   e sa nxanesit nga ora kan shkuar sa Gjera kan dal nga çanta lamtumir maturanta.!

5. Lulet e vjeshtes po thahen shoket e shoqet po ndahen shoqeria asht veç ni avantur po nxanesit e klases nuk harrohen kurr.!

6. E bukur Esht jeta kur buzeqesh lumturia por ma e mir Esht vdekja se ndarja nga shoqeria.!

7. 8 vite duke u gezuar,8 vite duke u par por erdhi dita e veshtir Dita per tu ndar, Mbaroi ajo jete ,se dita me ardhjen e henes u formuan ato dit dikur kur ishim nxenes mbaruan ato biseda u harruan çdo Gjë ,kur gezimi dhe hareja per ne ishin ne nje vend, ato s'kthehen perseri me shum mall i kujtoj   dhe jeta ec pa frenim po ajo qe shkon mbet gjithmon kujtim ,e dinim se jeta surpriza na premton por se jeta shkollore shum shpet po mbaron.!

8. Ata emra qe ne banka i shkruam, ato detyra qe ne mur i kopjuam , ato fjal qe njeri-tjetrit i tham, ato grindje qe ndonjeher i bame, ato ikje nga oret mesimore ,ato britma neper koridore ,ato gzime ato hidherime te gjitha keto ne klasen time, 8 vite te bukura aty i pata aty qesha aty qava tani dalngadal fundi po afrohet eshte e veshtir por duhet te pranohet, te gjitha keta aty i kemi kaluar kurr ne jet skam per ti harruar.! 

9. Ky qershor i   bukur te gjithe i gezon por klaset e 8-te shume i hidheron.!

Ju Lutem Beni Share! Kete Faqe!

Bookmark and Share

Shkruani Dicka Dhe Ju!

Date
By
Subject

shkolla

sh bkr

Date
By
Subject

buzh

shummmmm mir esht

Date
By
Subject

shkolla

Nuk harrohen momentet e bukura te shkolles

Date
By
Subject

Re: shkolla

dua saedua henen e dua dhe nenen .....po ashu dhe msusen ju nuk e din sa shum vler te madhe kan kta 2 persona ne jeten tim kshtu degjoni dhe rrespektoni prindi 1 dhe preindi 2 permua jan njejt i pari dallon si prindi q na ka lind ndersa msusja 2 i cila na edukoi

Date
By
Subject

ndarja nga shkolla

mos qaj lulet e molles qe qelin ne pranver por qaj jeten shkollore qe nuk kthehet asnjeher

Date
By
Subject

Re: ndarja nga shkolla

bravo bukur shume

Date
By
Subject

Re: ndarja nga shkolla

duajm sa te jem gjall se kur te vdes mos te qofsha fal

Date
By
Subject

mera

shum veshtire e kemi edhe ne te ndahemi nga shoket dhe shoqet
qqqqaaaooooooooooooooo

Date
By
Subject

krasniqi

shum te bukura askush nuk ka deshir te ndahet nga shoket,shoqet shoqet e mia i dua shummmm

Date
By
Subject

kabashi

shum te bukura mua me pelqejn shum keto qe i lexova edhe une nuk kam qejf te ndahem nga shoket kalofshit mirrr

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Search site

WwW.ToPoJaN1.WeBnoDe.CoM Me Ne NuK JeNi VeTeM.. PuNuaR nGa BLeRo.!

Bookmark and Share

| ToPoJaNi | Blero | KuKeSi | Dashuria! | Poezi Per Gurbetin! | PoeZi Te Ndryshme! | Poezi Per Vitet Shkollore! | Xhelozia | PoeZi Per Qytetet e Shqiperis | Alfabeti i Dashuris | Akrepat e Ores | C'far Duan Femrat? | Thenie Dashurie | Poezi Kushtuar 1 Tradhtares! | Poezi Per Nenen | Muzik | Poezi per Greket | Poezi Per Deputetet | Poezi Me T'futme | Havzi Nela