PoeZi Me Te FuTMe :D

*A beson ne dashurinë me shikim të parë apo më duhet te kaloj përsëri para jush...?

*A mos valle je një bilete parkimi? Sepse ti e ke te shkruar GJOBEN ne te gjithë trupin.

* A mos valle je një Alien? "Jo, pse?" Sepse ti sapo me rrembeve zemren ;-)

*N.q.s do të kisha mundësi te ndreqja alfabetin, do të kisha vendosur TI dhe UNE sebashku .

* Merr një cope akulli e thuaj:-'Tani qe ne thyem akullin, emri im është.....

*A je mërzitur ndopak? "Jo, pse?" Sepse dëshiroj shumë te te gozhdoj .

*A je e sigurtë qe nuk je një sobe ? Sepse me te vërtetë qe ti bën zemren time te shkrij .

*Besoj se duhet të jesh e lodhur, sepse ke gjithë ditën qe vjen rreth qark mendjes time :hahaha.

*Me humbi numri i telefonit. A mund te marr te tëndin?

*Pantallona te bukura . A mund te testoj zinxhirin...?

*Unë di te te lexoj fatin . "shkruaj ne doren e tyre numrin tuaj" Oh, po lexoj qe ti do të me telefonosh mua se shpejti!!

*N.q.s TI do të ishe një akullore e unë te isha një hot-chocolate
do të kisha derdhur te gjithë dashurinë drejt teje.

*A ka ndonjë aeroport aty afër apo ndoshta është vetëm zemra ime duke fluturuar?
*E dashur, n.q.s do të ishe kokaine unë do të bëja OVERDOSE!!
Babai yt duhet te jetë Bin Laden sepse ti qenke si BomBe!!

TY duhet te kenë dërguar nga parajsa... sepse je engjelli im .

A jam gjallë, o engjell? Sepse kjo duhet te jetë parajsa!

A mund te me prekesh, qe tu them shokeve qe jam prekur nga një engjell....

Unë kurrë nuk kam besuar ne dashurinë me shikim të parë derisa TI hyrë ne këtë dhome.

Ora ime magjike thotë se:- Ti moj vajzë, nuk je duke veshur ndonjë gjë poshtë? Oh, ti je...? Ndoshta ora ime është një ore me përpara!
A ke ndonjë harte? Se po humb veten ne sytë e ty .

Hellooo, jam një hajdut, dhe jam kety për te vjedhur zemren tënde.

Mos ishte qe babai yt një hajdut? 'Sepse dikush vodhi yjet nga qielli dhe i vendosi ato ne sytë e ty.

Me picko. [Pse?] Ti je kaq e bukur, duhet te jem duke enderruar .

Jam i ri ne këtë qytet. A mund te me japësh direksione për apartamentin tuaj?

Gjithë ato kthesa moj goce, dhe unë pa frena...?

Dreqi ta haje, kujtova se 'shumë e mirë' thuhet vetëm për veren.

Ti je kaq e ëmbël moj vajzë sapo me sjell dhimbje dhemballe

*Zemer ti qenke kaq e mirë dhe unë te dëshiroj aq shumë, sa qe do isha gati te martohesha dhe me vellain tënd qe te qendroja sado pak pranë teje :

*Kur zgjohem ne mëngjes përpara me del ti,kur jam ne pune prapë përpara syve kam imazhin tënd,kur bie te fle fytyra jote qëndron përpara meje!A s'ke pune tjetër?Ik ore ma larg se me pengon pamjen! :p

Ti je aq i rëndësishëm,saqë do doja te te kisha ne çdo moment pranë meje qe te te rrisja vlerat edhe me shumë!!!!

*Ve bast qe mund te te 'mund' TY ne futboll. "S'ka mundësi :???" Ok, me hidh topin e fillo bëj pasime .

*A e di i dashur, buzët e mia nuk mund te puthin vetveten...

*Nuk po e ndjej veten sot..., a mund te ndjej ty?

*A mos je gjë ndonjë cakmak? Sepse dua qe te 'te' ndez flaken.

*Hey, po kalon shumë kohe ne enderrat e mia, duhet me fillu te te marr qira.

*Kur te kalosh te lutem a mund të mos më shikosh se me duket sikur po e bëjmë,ose me mirë e bëjmë qe te me duket se po me shikon..!
A mund te me japësh foton tënde...? "Pse?" Sepse dëshiroj t'ia tregoj Santes çfarë dëshiroj për Kristmas!

JLuTeM BeJeNShaRe!

Bookmark and Share

Shkruaj Dhe Ti Nje PoeZi Me Te FuTMe :D

Date
By
Subject

poezi

ne <3 te kam mbyllur
se te dua shum
mos u mundo te dalesh
se celsin e kam un...........

Date
By
Subject

poezi

bukuria jote i mahnit të gjith njerzit e ksaj bote. Dhe bukuria ime i mahnit të gjith njerzit si puna jote..

Date
By
Subject

poeziii

sa e mban bari vesen aq e mban dhe vajza besen

Search site

WwW.ToPoJaN1.WeBnoDe.CoM Me Ne NuK JeNi VeTeM.. PuNuaR nGa BLeRo.!

Bookmark and Share

| ToPoJaNi | Blero | KuKeSi | Dashuria! | Poezi Per Gurbetin! | PoeZi Te Ndryshme! | Poezi Per Vitet Shkollore! | Xhelozia | PoeZi Per Qytetet e Shqiperis | Alfabeti i Dashuris | Akrepat e Ores | C'far Duan Femrat? | Thenie Dashurie | Poezi Kushtuar 1 Tradhtares! | Poezi Per Nenen | Muzik | Poezi per Greket | Poezi Per Deputetet | Poezi Me T'futme | Havzi Nela