14 Gjera Qe Nje Mashkull Nuk Di Per Nje Femer!

1 - Nje Femer i Pelqen Te Luaj Rolin e Ofendimit Vetem Qe Te Perkedhelet...:D

2 - Mos e Bej Kurre Xheloze Me Qellim.Shkurt Do Ta Lendoje..

3 - Vdesin Fare Kur i Pelqen Qe Ti Therrasim [ Vogelushe ] , [ Lepurushe ], [ Princesha Ime ]..:D

4 - Kur Fillojne Te Mendojne Askush Nuk i Ndalon Dot...

5 - Nese Te Thote Qe Ka Ftohte.Kerkon Vetem Qe Ti Ta Perqafosh...

6 - Fillon Te Lendohet Edhe Me Gjerat Me Te Vogla Qe Ti Nuk Do Ti Kushtoje Shume Rendesi...

7 - Ti Japesh Xhupin Tend Kur Ka Shume Ftohte..e Ben Te ndihet Femra Me e Lumtur Ne Bote..

8 - Kujton Cdo Moment Qe Keni Kalur Bashke..Qofte Edhe Ate Moment Shume Te Vogel..

9 - Shume Here Te Refuzon Sepse Vdesin Te Shikojne Reagimin Qe Ben...

10 - Dhe Nese Nuk e Kerkon..Ajo Do Qe Ti Ta Kerkosh Ate...

11 - Pelqejne Te Sillen Si Femije...

12 - Mendojne Shume Mire Per Levizjet Qe Bejne...

13 - Kane Karakter Te Ndryshojne Humor Ne C'do Sekond...

  14 - Nuk Pelqejne Kurre Ta Bejne Hapin e Pare...Ne Dore e Ke Gjithcka Ti..

JLuTeM BeJeNShaRe!

Bookmark and Share

Search site

WwW.ToPoJaN1.WeBnoDe.CoM Me Ne NuK JeNi VeTeM.. PuNuaR nGa BLeRo.!

Bookmark and Share

| ToPoJaNi | Blero | KuKeSi | Dashuria! | Poezi Per Gurbetin! | PoeZi Te Ndryshme! | Poezi Per Vitet Shkollore! | Xhelozia | PoeZi Per Qytetet e Shqiperis | Alfabeti i Dashuris | Akrepat e Ores | C'far Duan Femrat? | Thenie Dashurie | Poezi Kushtuar 1 Tradhtares! | Poezi Per Nenen | Muzik | Poezi per Greket | Poezi Per Deputetet | Poezi Me T'futme | Havzi Nela