12 ShenJa Qe KuPToN Qe Ke ReN Ne DaShuRi

A besoni se keni rene ndonjehere me te vertete ne dashurie.. Nganjehere ngaterrohen ndjenjat dhe ju duket sikur ajo qe po perjetoni eshte dashuri.
12 shenja qe te kuptoni se keni rene ne dashuri:
              ---------------
12. I rilexon mesazhet e tij/saj shpesh
11. Ecen shume ngadale kur je me te
10. Pretendon se je e/i turpshem kur je me te
09. Kur mendon per te zemra te rreh gjithmone e me shpejt
08. Kur degjon zerin e tij/saj...buzeqesh pa asnje arsye
07. Kur sheh ate, nuk i ve re njerezit e tjere perreth teje
06. Fillon te degjosh kenge te lehta
05. Fillon te mendosh gjithmone e me shume per te
04. Emocionohesh vetem nga aroma e tij/saj
03. Kupton qe gjithmone buzeqesh me vete kur mendon per te
02. Do beje cdo gje per te...
01. Tani qe po lexon kete, kishe vetem nje person ne mendje te gjithe kohen..

JLuTeM BeJeNShaRe!

Bookmark and Share

Leni Mendimin Tuaj!!

Date
By
Subject

shkurtja

shum te mira vallllllllllaaaaaaaa.....

Date
By
Subject

sasa

shum te mira qito poezi .....

Date
By
Subject

linda

shum mir poezi me qelqejn shummm ?????????

Search site

WwW.ToPoJaN1.WeBnoDe.CoM Me Ne NuK JeNi VeTeM.. PuNuaR nGa BLeRo.!

Bookmark and Share

| ToPoJaNi | Blero | KuKeSi | Dashuria! | Poezi Per Gurbetin! | PoeZi Te Ndryshme! | Poezi Per Vitet Shkollore! | Xhelozia | PoeZi Per Qytetet e Shqiperis | Alfabeti i Dashuris | Akrepat e Ores | C'far Duan Femrat? | Thenie Dashurie | Poezi Kushtuar 1 Tradhtares! | Poezi Per Nenen | Muzik | Poezi per Greket | Poezi Per Deputetet | Poezi Me T'futme | Havzi Nela